Hartelijk bedankt voor je interesse. Je gegevens zijn correct verzonden.
Ik neem zo snel mogelijk contact met je op.
Liefdevolle groet,
Jorinde van der Donk
Hartelijk bedankt voor je interesse. Je gegevens zijn correct verzonden.
Ik neem zo snel mogelijk contact met je op.
Liefdevolle groet,
Jorinde van der Donk
Acceptatie is niet een taak voor het ego. Acceptatie is de afwezigheid van het ego. Erik van Zuydam
Het tragische van het leven is niet dat het zo snel afgelopen is, maar dat we zo lang wachten ermee te beginnen. Bron onbekend
Al het lijden ontstaat door onze gehechtheid aan een onjuist zelfbeeld. Boeddhistische wijsheid
Het is zoeken naar het einde van het lijden, dat het lijden in eerste plaats creëert. Jeff Foster
Ik geloof dat ik geen groter geschenk kan ontvangen dan door de ander te worden gezien te worden gehoord te worden begrepen en aangeraakt. Het grootste geschenk dat ik kan geven is de ander te zien te horen, te begrijpen, aan te raken. Wanneer dat gebeurt voel ik dat er contact is gelegd
Het is niet jouw taak om mij te begrijpen. Dat is mijn taak. Byron Katie
Weerstand werpt je in de tijd. In acceptatie onthult zich het tijdloze. Erik van Zuydam
We zijn bang om controle te verliezen, maar hoe kun je iets verliezen wat je nooit had? Erik van Zuydam
Het probleem is niet dat je niet in het Nu bent. Het probleem is dat je eruit wilt. Omdat het NU je niet bevalt ga je op zoek naar iets anders dan wat er nu is. Maar iets anders dan wat er NU is , is er niet. Alexander Smit
Het zijn niet de verschijnselen die je beknellen, het is je gehechtheid eraan. Tilopa, boeddhistische leraar in India
Beste mensen,
Vanaf 3 juli ben ik met zwangerschap verlof en is mijn praktijk voor 3,5 maand gesloten. Half oktober start ik weer op met het geven van individuele therapieën en in november 2020 of begin 2021 starten de nieuwe cursussen weer.
Mocht dit anders verlopen dan bericht ik jullie hierover tijdig. Vanaf 1 oktober begin ik met het inplannen van nieuwe afspraken en kun je mij mailen of bellen voor het maken van een afspraak.
Tijdens mijn verlofperiode kan je met klachten of vragen terecht bij mijn collega Mathilde Vreugdenhil, lichaamsgerichte therapeut.
Tel: 06 – 427 30 608
Email: info@lichaamswerkarnhem.nl
Ik wens iedereen in deze onrustige en nieuwe tijd vertrouwen toe en een mooie zomer waarin ik je uitnodig te genieten van de rust, de stilte, de natuur en natuurlijk van jezelf.
Ik hoop jullie te mogen ontmoeten na mijn verlof.
Liefdevolle groet, Jorinde